Letní aktivity

V Areálu naleznete řadu letních atrakcí pro rodiny s dětmi

Baldův svět o celkové rozloze 40 000m2 se nachází cca 100m od parkoviště (směrem přes řeku Úpu), vstupenky si můžete zakoupit na pokladně bobové dráhy či na pokladně u vstupu do Baldova světa.

Naleznete zde 16m velké vyhřívané dětské brouzdaliště, nové 3D bludiště s tobogánem, houpačky, prolézačky s tobogány, 6 místné trampolínové pole, 4-místnou bungee trampolínu, vodní hřiště, letní tubing,vzduchové trampolíny, síťovou loď, duo lanovku, mini zoo s malými holandskými kozičkami, maxi "Člověče, nezlob se".

V neposlední řadě Baldovým světem procházejí i dvě stezky

1) Čertovská stezka - 500m dlouhá Čertovská stezka s deseti stanovišti, na kterých se děti dozvědí, co všechno místní čerti dovedou

2) Poznávej přírodu s Baldou - 370 metrů dlouhá stezka Poznávej přírodu s Baldou, kde se děti na 11 tabulích seznámí s přírodními zákonitostmi

Areál je výchozím i cílovým místem naučné stezky okolo Pekelského vrchu. 10,4 km dlouhá naučná stezka s informačními tabulemi seznamuje návštěvníky s historií lyžování v Mladých Bukách, historií Mladých Buků a krásami Přírodního parku Hrádeček.

Najdete zde i půjčovnu kol

Občerstvit se a příjemně posedět můžete v restauraci Kravín, která se nachází na hlavním parkovišti nebo můžete využít občerstvení u bobové dráhy či v prostorách Baldova světa.

Hurá na hory v létě!

Hurá na hory!Hurá na hory!

Sněhová pokrývka: - cm || Nový sníh: - cm || Typ sněhu: -

Stav sjezdovek

Stav
Obtížnost
Sjezdovka
Délka
1.Buky600  m
2.Slalomový svah700 m
3.Mezírka830 m
4.Rozárka400 m
5.Šmejkalka600 m
6.Pekelský vrch západ650 m
7.Pekelský vrch východ650 m
8.Kidpark - pojezdový chodník50 m
9.Kidpark - lanové vleky150 m
10.Snowpark500 m

Stav vleků

Stav
Lanovka/vlek
Délka
LD Pekelský vrch 1650 m
LV Buky II555 m
LV Buky III m
LV Rozárka397 m
Lanová dráha Pekelský vrch 2550 m
LV Šmejkalka470 m
LP Kidpark Baby50 m
LV Kidpark I50  m

Zdroj dat: www.holidayinfo.cz, (c) Sitour CZ

Parkování v Areálu Mladé Buky je ZDARMA

Každý návštěvník má u nás k dispozici moderní NEPLACENÉ PARKOVIŠTĚ, které se nachází cca 30m od sjezdových tratí. Mimo jiné Areál Mladé Buky poskytuje přímo na parkovišti udržované sociální zařízení.

Areálu Mladé Buky