Bitva o Mladé Buky

Chceš být u toho i ty a knockoutovat rohatého soupeře?

I v časech mrazů a závějí sněhu myslí parta nadšenců na nejmenší z Mladých Buků, Trutnova a okolí. Již dvanáctého lednového dne od desáté hodiny dopolední proběhne v Areálu Mladé Buky natáčení Velké sněhové bitvy. Pokud stále tápeš, o co se jedná, věnuj pozornost i dalším řádkům této zprávy.

V rámci skloňovaného natáčení se můžeš stát hereckou hvězdou i ty, neboť zatímco čerti si již brousí růžky a kopýtka na vítězství, počet jejich soupeřů ještě není konečný. Hledáme proto děti, od 5 do 14 let, které si chtějí užít hezký den a zažít spoustu zábavy. A nebojte, i když rohaté porazíte, ochotně se s vámi vyfotí. Správný bojovník proti peklu by měl mít mundúr jako tento na přiloženém obrázku, vítané jsou proto poklice jako štíty, dřevěné meče či jiné bezpečné dětské zbraně. „Vostrými“ se tu pálit nebude! A aby vaši rodiče nebyli o tuto zábavu ochuzeni a nepostávali jen opodál, můžete je zapojit do akce již den předem, aby nám pomohli po večerním lyžování se stavbou sněhového opevnění.

Snow cover: - cm || New snow: - cm || Type of snow: -

Condition of slopes

Condition
Difficulty
Slope
Length
1.Buky600  m
2.Slalomový svah700 m
3.Mezírka830 m
4.Rozárka400 m
5.Šmejkalka600 m
6.Pekelský vrch západ650 m
7.Pekelský vrch východ650 m
8.Kidpark - pojezdový chodník50 m
9.Kidpark - lanové vleky150 m
10.Snowpark500 m

Condition of ski lifts

Condition
Lift / ski lift
Length
Bobová dráha1520 m
LV Buky I.576 m
LV Buky II555 m
LV Buky III555 m
LV Rozárka397 m
Lanová dráha Pekelský vrch550 m
LV Šmejkalka470 m
LP Kidpark Baby50 m
LV Kidpark I50  m

Data source: www.holidayinfo.cz, (c) Sitour CZ

FREE parking in Mladé Buky Resort

Every visitor has at our disposal a modern FREE PARKING, which is located about 30m from downhill courses. Among others, the Mladé Buky Resort provides well-maintained social facilities in the parking lot.

Resort Mladé Buky