Bitva o Mladé Buky

Chceš být u toho i ty a knockoutovat rohatého soupeře?

I v časech mrazů a závějí sněhu myslí parta nadšenců na nejmenší z Mladých Buků, Trutnova a okolí. Již dvanáctého lednového dne od desáté hodiny dopolední proběhne v Areálu Mladé Buky natáčení Velké sněhové bitvy. Pokud stále tápeš, o co se jedná, věnuj pozornost i dalším řádkům této zprávy.

V rámci skloňovaného natáčení se můžeš stát hereckou hvězdou i ty, neboť zatímco čerti si již brousí růžky a kopýtka na vítězství, počet jejich soupeřů ještě není konečný. Hledáme proto děti, od 5 do 14 let, které si chtějí užít hezký den a zažít spoustu zábavy. A nebojte, i když rohaté porazíte, ochotně se s vámi vyfotí. Správný bojovník proti peklu by měl mít mundúr jako tento na přiloženém obrázku, vítané jsou proto poklice jako štíty, dřevěné meče či jiné bezpečné dětské zbraně. „Vostrými“ se tu pálit nebude! A aby vaši rodiče nebyli o tuto zábavu ochuzeni a nepostávali jen opodál, můžete je zapojit do akce již den předem, aby nám pomohli po večerním lyžování se stavbou sněhového opevnění.

Sněhová pokrývka: - cm || Nový sníh: - cm || Typ sněhu: -

Stav sjezdovek

Stav
Obtížnost
Sjezdovka
Délka
1.Buky600  m
2.Slalomový svah700 m
3.Mezírka830 m
4.Rozárka400 m
5.Šmejkalka600 m
6.Pekelský vrch západ650 m
7.Pekelský vrch východ650 m
8.Kidpark - pojezdový chodník50 m
9.Kidpark - lanové vleky150 m
10.Snowpark500 m

Stav vleků

Stav
Lanovka/vlek
Délka
Bobová dráha1520 m
LV Buky I.576 m
LV Buky II555 m
LV Buky III555 m
LV Rozárka397 m
Lanová dráha Pekelský vrch550 m
LV Šmejkalka470 m
LP Kidpark Baby50 m
LV Kidpark I50  m

Zdroj dat: www.holidayinfo.cz, (c) Sitour CZ

Parkování v Areálu Mladé Buky je ZDARMA

Každý návštěvník má u nás k dispozici moderní NEPLACENÉ PARKOVIŠTĚ, které se nachází cca 30m od sjezdových tratí. Mimo jiné Areál Mladé Buky poskytuje přímo na parkovišti udržované sociální zařízení.

Areálu Mladé Buky