Penzion Miroslav

Penzion Miroslav

Novotou a dřevem vonící penzion se čtyřmi plně vybavenými pokoji,  kuchyní, jídelnou a zázemím pro cenově atraktivní a přitom velmi  kvalitní a příjemné horské ubytování s vlastním vařením v Krkonoších.

Novotou a dřevem vonící penzion se čtyřmi plně vybavenými pokoji, kuchyní, jídelnou a zázemím pro cenově atraktivní a přitom velmi kvalitní a příjemné horské ubytování s vlastním vařením v Krkonoších.

Penzion je situován jen 300 m od Areálu Mladé Buky, takže v zimním období 300 m od sjezdovky a Skiareálu s umělým zasněžováním a večerním lyžováním a v letním období od letní bobové dráhy, vodního světa, tuingu, a dalších atrakcí zábavního horského parku Mladé Buky.

Naše mnohaleté zkušenosti a především náš vztah k horám, místu kde celý život žijeme, vybavení penzionu a jeho umístění Vás jistě uspokojí. Ať k nám zavítáte s celou partou do celého penzionu, s rodinou na jeden z našich 4 pokojů nebo jen na skok v případě volnosti termínu, věříme, že se u nás budete cítit jako doma, kdy u nás dostanete prostor vytvořit si domácí prostředí jako základnu k pobytu u nás - na horách- a jako výchozího bodu do celých Krkonoš., kdy to budete všude mít jen co by kamenem dohodil. V létě jsme velmi oblíbeným výchozím místem pro cykloturistiku a horskou turistiku, včetně rybolovu a golfu, v zimě pak k lyžařským areálům a běžkařským tratím.

Penzion sám o sobě vám nabídne příjemné zázemí pro odpočinek, s bazénem, stolem na ping-pong, grilováním a nezávislostí s ubytováním s vlastním vařením. parkování je přímo v uzavřeném prostoru u penzionu.

Kontakt

Mladé Buky 420
542 23 Mladé Buky

tel.: +420 731 031 926
GPS: Loc: 50.6044672N, 15.8457531E
penzionmiroslav@seznam.cz
www.penzionmiroslav.cz

Karta hostaKarta hosta

Sněhová pokrývka: cm || Nový sníh: cm || Typ sněhu:

Stav sjezdovek

Stav vleků

Zdroj dat: www.holidayinfo.cz, (c) Sitour CZ

Parkování v Areálu Mladé Buky je ZDARMA

Každý návštěvník má u nás k dispozici moderní NEPLACENÉ PARKOVIŠTĚ, které se nachází cca 30m od sjezdových tratí. Mimo jiné Areál Mladé Buky poskytuje přímo na parkovišti udržované sociální zařízení.

Areálu Mladé Buky