HOTEL PATRIA***

HOTEL PATRIA***

Hotel funguje celoročně (non stop provoz recepce) a restaurace je  otevřena denně. Nabízíme ubytování za příznivé ceny, navíc výhodné  cenové podmínky pro rodiny s dětmi, stálé zákazníky a držitele různých  slevových karet.

Zveme Vás do hotelu PATRIA***  v Trutnově – „Bráně Krkonoš“

Hotel funguje celoročně (non stop provoz recepce) a restaurace je otevřena denně. Nabízíme ubytování za příznivé ceny, navíc výhodné cenové podmínky pro rodiny s dětmi, stálé zákazníky a držitele různých slevových karet. Domácí mazlíčci jsou u nás vítáni. K výhodám hotelu patří velká kapacita (až 292 lůžek ve 115 pokojích), taktická poloha, snadná dostupnost a rozlehlé parkoviště, na kterém můžete parkovat zdarma. Budova hotelu má 11 pater, čímž se řadí k nejvyšším stavbám ve městě.

Hotel je situován na břehu řeky Úpy, podél které vede in-line a cyklo stezka. Na opačném břehu se rozkládají městská sportoviště – letní koupaliště, krytý bazén, tenisové kurty, atletický, zimní a fotbalový stadion. Do centra města se dostanete příjemnou procházkou za 5 minut, 50 metrů od hotelu se nachází zastávka i MHD. Autobusové a vlakové nádraží je vzdáleno přibližně 1 kilometr. Hotel disponuje velkou a malou restaurací s výbornou kuchyní – À la carte menu, denně nabízíme hotová jídla, sezónní speciality, pořádáme zajímavé gastronomické akce. Pro různá školení, setkání a jiné kongresové akce je k dispozici zasedací místnost a kongresový sál. K relaxaci slouží infra sauna a parní lázeň, sportu si užijete ve fitness centru či na vlastním víceúčelovém hřišti. Večer můžete posedět v hotelovém baru s jukeboxem a tanečním parketem. Prostory hotelu jsou ideální také pro pořádání svateb, narozeninových oslav či firemních večírků.

Těšíme se na Vaši návštěvu!

Kontakt

Náchodská 358
541 01 Trutnov

tel: +420 499 811 241
fax: +420 499 811 240
recepce@hotelpatria.cz
www.hotelpatria.cz

Karta hostaKarta hosta

Sněhová pokrývka: cm || Nový sníh: cm || Typ sněhu:

Stav sjezdovek

Stav vleků

Zdroj dat: www.holidayinfo.cz, (c) Sitour CZ

Parkování v Areálu Mladé Buky je ZDARMA

Každý návštěvník má u nás k dispozici moderní NEPLACENÉ PARKOVIŠTĚ, které se nachází cca 30m od sjezdových tratí. Mimo jiné Areál Mladé Buky poskytuje přímo na parkovišti udržované sociální zařízení.

Areálu Mladé Buky