K ubytování vstup do zábavního areálu zdarma

! K ubytování vstup do zábavního areálu zdarma !
Již několik dekád jsou Krkonoše jednou z nejvyhledávanějších destinací nejen tuzemských turistů, ale i návštěvníků ze zahraniční. Malebná příroda a nepřeberné množství aktivit, které je možné v nejvyšším pohoří České republiky realizovat, umocňují i resorty, jež nabízí zábavu nejen pro dospělé, ale i pro ty nejmenší. Jedním z nich je i vyhlášený Areál Mladé Buky.

Pokud se u nás ubytujete na minimálně tři noci, získáte navíc jednodenní vstup do parku Baldův svět, který ocení nejvíce vaši potomci.
Baldův svět je rájem rozprostřeným na ploše cca 40 tisíc m2 a naleznete zde houpačky, prolézačky s tobogány, vzduchové trampolíny, letní tubing, síťovou atrakci s vyhlídkou, přírodní bludiště, vodní hřiště, brouzdaliště, ale i minizoo nebo 18 metrů dlouhou nafukovací housenku Megi. Návštěvu Baldova světa ocení především děti, ale i rodiče jistě nepohrdnou lavičkami s výhledem do krajiny, pokud se nebudou chtít s dětmi zapojit do radovánek našeho parku.

Využijte Areál Mladé Buky k návštěvě Krkonoš s celou rodinou a zažijte nezapomenutelné zážitky, kdy se kloubí malebná krajina s příjemným zázemím a zábavou. Pokud byste chtěli vědět o ubytování více, neváhejte navštívit naše stránky https://www.areal-mladebuky.cz/cs/apartmany-certova-bouda
nebo nás kontaktujte emailem či telefonicky na : +420 777 633 146, propagace@areal-mladebuky.cz


Sněhová pokrývka: - cm || Nový sníh: - cm || Typ sněhu: -

Stav sjezdovek

Stav
Obtížnost
Sjezdovka
Délka
1.Buky600  m
2.Slalomový svah700 m
3.Mezírka830 m
4.Rozárka400 m
5.Šmejkalka600 m
6.Pekelský vrch západ650 m
7.Pekelský vrch východ650 m
8.Kidpark - pojezdový chodník50 m
9.Kidpark - lanové vleky150 m
10.Snowpark500 m

Stav vleků

Stav
Lanovka/vlek
Délka
Bobová dráha1520 m
LV Buky I.576 m
LV Buky II555 m
LV Buky III555 m
LV Rozárka397 m
Lanová dráha Pekelský vrch550 m
LV Šmejkalka470 m
LP Kidpark Baby50 m
LV Kidpark I50  m

Zdroj dat: www.holidayinfo.cz, (c) Sitour CZ

Parkování v Areálu Mladé Buky je ZDARMA

Každý návštěvník má u nás k dispozici moderní NEPLACENÉ PARKOVIŠTĚ, které se nachází cca 30m od sjezdových tratí. Mimo jiné Areál Mladé Buky poskytuje přímo na parkovišti udržované sociální zařízení.

Areálu Mladé Buky